Таблетки панадол екстра: інструкція із застосування, ціна та відгуки

 

Інструкція

Панадол Екстра, як можна судити по його назві, призначений для зняття больового синдрому. Препарат стає все більш популярним серед пацієнтів.

Панадол Екстра є анальгетиком, стрімко набирає популярність у споживача.

Найменування

Торгівельна назва

Збігається з традиційною назвою.

Міжнародна непатентована назва

Відсутній.

латинська назва

Panadol Extra.

фармакологічна група

Анальгетик ненаркотического походження.

 

Форми випуску та склад

Засіб виробляють у формі таблеток, кожна з яких містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну. Якщо таблетки шипучі, вміст діючих речовин в них таке ж.

Засіб виробляють у формі таблеток, кожна з яких містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну.

Механізм дії Панадола Екстра

Фармакодинаміка

Ефекти, яких можна досягти при використанні кошти в лікарських цілях, представлені жарознижувальну і знеболювальну.

Парацетамол потрібен для зниження підвищеної температури тіла і усунення больового синдрому. Кофеїн як складовий компонент ліки призначений для того, щоб зняти відчуття втоми і сонливості.

При цьому він збільшує частоту серцевих скорочень і підвищує кров'яний тиск.

Фармакокінетика

Метаболізм препарату йде в печінці. Всмоктування з травного тракту може бути охарактеризоване як хороше. Розподіл йде по всіх тканинах організму. Всі метаболіти і основні компоненти препарату виводяться з тіла пацієнта через нирки.

 

Показання до застосування Панадола Екстра

Препарат можна використовувати для усунення больового синдрому в разі розвитку:

Препарат також допомагає знизити температуру тіла і усунути прояви грипу або простудних захворювань. При лікуванні патологій дихальних шляхів можливо комбіноване застосування засобу з іншими препаратами.

Протипоказання

Не можна приймати засіб, якщо в анамнезі у пацієнта є:

Режим дозування Панадол Екстра

Дозування бажано обговорювати з лікарем, але при виникненні інтенсивних больових відчуттів людина може ознайомитися з інструкцією із застосування і самостійно прийняти рішення щодо необхідної дози препарату.

Проміжок між прийомами таблеток має дорівнювати мінімум 4 години. Приймати можна 1-2 таблетки до 3-4 разів на добу. За один раз можна випити не більше 2 таблеток, найбільше допустиме кількість препарату в день не повинна перевищувати 8 таблеток.

Без консультації з лікарем і його спостереження пити засіб для зниження температури можна не більше 3 днів. Якщо медикамент застосовується як анальгетик, час його використання не може бути більше 5 діб.

Збільшувати дозу на добу можна тільки з дозволу лікаря. При збереженні хворобливих відчуттів і дискомфорту необхідно звернутися до фахівця.

За один раз можна випити не більше 2 таблеток, найбільше допустиме кількість препарату в день не повинна перевищувати 8 таблеток.

Побічні дії

Якщо пацієнт не перевищує зазначену дозу, засіб переноситься добре. В якості побічних ефектів від прийому препарату можливі алергічні реакції у вигляді свербежу та висипань на шкірних покривах. З рідкісних реакцій можливі тахікардія, проблеми зі сном, тромбоцитопенія і агранулоцитоз.

При боргом застосуванні ліків зростає ризик гепатотоксичної дії. При наявності побічних реакцій потрібно звернутися до лікаря для контролю за станом організму.

В якості побічних ефектів від прийому препарату можливі алергічні реакції у вигляді свербежу та висипань на шкірних покривах.

Передозування

Основними проявами передозування можна вважати блювоту і нудоту, блідість шкіри і анорексію. Через 1-2 дня можлива поява ознак печінкового поразки. У разі перевищення дози потрібно звернутися за допомогою до лікаря, який призначить прийом адсорбентів і промивання шлунка.

особливості застосування

При вагітності і лактації

Препарат заборонений для прийому під час виношування плоду і грудного вигодовування.

У дитячому віці

Не рекомендований для використання в терапевтичних цілях дітям до досягнення віку 14 років.

Основними проявами передозування Панадол можна вважати блювоту і нудоту.

У літньому віці

Корекція дози для даної вікової групи не вимагається.

При порушеннях функції нирок

При виражених порушеннях препарат приймати не можна.

При порушеннях функції печінки

Пацієнтам з істотними патологіями функціонування печінки не можна приймати засіб, так як парацетамол може спровокувати її поразку.

Вплив на концентрацію уваги

З огляду на можливу появу порушення сну слід відмовитися від виконання дій, які вимагають підвищеної концентрації уваги.

лікарська взаємодія

З іншими препаратами

Оскільки препарат має тенденцію збільшувати дію антикоагулянтів, підвищується ризик виникнення кровотеч.

Засіб знижує результативність впливу урикозурических медикаментів.

Сумісність з алкоголем

При одночасному прийомі зі спиртними напоями можливий розвиток гострого панкреатиту і ураження печінки.

Препарат не рекомендується поєднувати з алкоголем.

Умови та термін зберігання

Зберігати засіб слід при температурі, близькій до кімнатної, протягом 4 років.

Умови та термін зберігання

Чи продають без рецепта?

Придбання в аптеці можливо без рецепта лікаря.

Скільки коштує?

Вартість таблеток починається від 70 рублів.

Засіб відпускається без рецепта.

аналоги

Замінити ліки можна такими засобами як Мігреніум і Солпадеїн Фаст.

Відгуки

лікарів

Доктора в більшості своїй пишуть позитивні відгуки про препарат.

О.Л. Андрєєва, лікар-терапевт, Санкт-Петербург: «Застосування засобу зручно для пацієнтів в тому плані, що для придбання не потрібен рецепт від лікаря.

Тобто якщо з'явилися хворобливі відчуття, будь то зубна або головний біль, людина може прийти в аптеку, купити ліки і прийняти його без лікарської консультації. Але для додаткової обережності слід проконсультуватися з фахівцем.

Особливо важливим це стане тоді, коли пацієнт захоче приймати препарат більше 5 днів, що неприпустимо ».

І.Ж. Аліково, лікар-терапевт, Омськ: «Прийом препарату допомагає швидко зняти больовий синдром. У нього чимало аналогів, але даний засіб є ще й оптимальним в ціновій категорії, що повністю відповідає вимогам пацієнтів.

Побічні реакції дають про себе знати зрідка. Найчастіше вони з'являються тоді, коли хворий нехтує рекомендованою дозою.

Тому перед прийомом таблеток потрібно знайомитися з інструкцією із застосування, яка описує, як правильно використовувати засіб для терапевтичного впливу ».

пацієнтів

Люди, які хоча б раз користувалися даними медикаментом, стверджують, що він діє на вогнище болю продуктивно і швидко.

Зінаїда, 52 роки, Єкатеринбург: «Препаратом користувалася неодноразово при появі хворобливих відчуттів. Особливо ефективно він діє проти зубного болю. Потрапити до стоматолога тоді, коли захворів зуб, буває складно, тому виникає необхідність прийняти знеболююче.

В такому випадку завжди звертаюся до цього засобу за допомогою. Зручно те, що для покупки ліків не потрібно йти на консультацію до лікаря. Можна прийти в аптеку і купити засіб. Вартість адекватна чиниться ефекту.

Тому можу всім з упевненістю рекомендувати цей анальгетик ».

Поліна, 24 роки, Красноярськ: «Препарат зберігається вдома у аптечці, і прийняти його може будь-який член родини для усунення болю. Єдине, що важливо врахувати, це те, що не можна приймати препарат дітям віком до 14 років, слід скористатися більш безпечним для дітей аналогом.

Вартість засоби невисока, вона порівнянна з ціною на більшість знеболюючих засобів. Так що ставлю високу оцінку даним ліків і можу рекомендувати його з метою усунення больового синдрому в будь-якої локалізації.

Якщо пацієнт бажає приймати його довго, потрібно радитися з лікарем ».

 

Панадол-екстра: відгуки, аналоги, інструкція, де купити

Для відправки на друк даної інструкції натисніть Ctrl + P.

інтернаціональне найменування

Парацетамол + Кофеїн (Paracetamol + Caffeine)

фармакологічна група

Аналгетичну ненаркотичних засобів (164)

діючі речовини

Парацетамол, Кофеїн

Лікарська форма

таблетки вкриті оболонкою, таблетки розчинні

Фарм.Действіе

Панадол екстра - комбінований препарат, дія якого визначається компонентами, що входять до його складу.

Кофеїн надає психостимулирующее (стимулює психомоторні центри головного мозку), аналептичну дію, посилює ефект аналгетиків, усуває сонливість і відчуття втоми, підвищує фізичну і розумову працездатність.

Парацетамол - жарознижувальну та аналгезуючу дію (за рахунок пригнічення ЦОГ і пригнічення синтезу Pg впливає на центр терморегуляції в гіпоталамусі і проведення больових імпульсів в ЦНС).

Використання

Больовий синдром (слабкої і середньої інтенсивності): головний біль, мігрень, оссалгія, міалгія, невралгія, артралгія, альгодисменорея, зубний біль; гарячковий синдром, «простудні» захворювання, грип.

Протипоказання до застосування

Гіперчутливість, тяжка печінкова і / або ниркова недостатність, епілепсія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.C обережністю. Вагітність, період лактації, вроджені гіпербілірубінемії (синдроми Жильбера, Дубіна-Джонсона і Ротора), дитячий вік (до 12 років).

Можливі побічні дії

Алергічні реакції (шкірний висип, ангіоневротичний набряк, кропив'янка), диспепсичні розлади (в т.ч. нудота, епігастральний біль). У рідкісних випадках - гемолітична анемія, тромбоцитопенія.

При тривалому застосуванні у великих дозах - гепатотоксичність, нефротоксичність, панцітопенія.Передозіровка.

Симптоми: блідість шкірних покривів, зниження апетиту, нудота, блювота; гепатонекроз (виразність некрозу внаслідок інтоксикації прямо залежить від ступеня передозування), підвищення активності "печінкових" трансаміназ, збільшення протромбінового часу; розгорнута клінічна картина ушкодження печінки проявляється через 1-6 днів. Лікування: введення донаторів SH-груп і попередників синтезу глутатіону - метіоніну через 8-9 год після передозування і N-ацетилцистеїну - через 12 год. Для запобігання пізнього гепатотоксичної дії проводять промивання шлунка.

Дози і спосіб застосування

Панадол екстра приймають всередину, дорослим - по 2 таблетки 4 рази на день з інтервалом не менше 4 год. Максимальна добова доза - 8 таблеток. Тривалість застосування - не більше 10 днів.

інші вказівки

Надмірне вживання кофеїн продуктів (кава, чай) на фоні лікування може спричинити симптоми передозування. При тривалому (більше 1 тижня) лікуванні необхідний контроль картини периферичної крові і функціонального стану печінки.

Без консультації лікаря приймають не більше 3 днів при лікуванні гарячкового синдрому і не більше 5 днів - при больовому синдромі. Може змінити результати аналізів допінг-контролю спортсменів. Ускладнює встановлення діагнозу при гострому «гострому животі».

У хворих, які страждають на атопічну бронхіальну астму, полінози, є підвищений ризик розвитку алергічних реакцій. Під час лікування слід відмовитися від вживання етанолу (підвищення ризику розвитку гепатотоксичності).

взаємодія

Підсилює дію інгібіторів МАО. Знижує ефективність урикозуричних ЛЗ. Кофеїн прискорює всмоктування ерготаміну. Під впливом парацетамолу час виведення хлорамфеніколу збільшується в 5 разів.

При тривалому прийомі парацетамол може підсилити дію антикоагулянтів (похідних дикумарину). Одночасний прийом парацетамолу та етанолу підвищує ризик розвитку гепатотоксичних ефектів і гострого панкреатиту.

Барбітурати, фенітоїн, етанол, рифампіцин, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти та ін. Стимулятори мікросомального окислення, збільшують продукцію гідроксильованих активних метаболітів, зумовлюючи можливість розвитку тяжких інтоксикацій при невеликих передозування.

Інгібітори мікросомального окислення (циметидин) знижують ризик гепатотоксичної дії. Метоклопрамід і домперидон збільшують, а холестирамін знижує всмоктування.

Звертаємо Вашу увагу! Перед застосуванням будь-яких лікарських препаратів потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем!

 

Панадол екстра

Анальгетик-антипіретик. Надає болезаспокійливу і жарознижуючу дію. Панадол Екстра містить комбінацію двох активних інгредієнтів: парацетамолу і кофеїну.

Парацетамол блокує ЦОГ в ЦНС, впливаючи на центри болю і терморегуляції (в запалених тканинах клітинні пероксидази нейтралізують вплив парацетамолу на ЦОГ), що пояснює практично повну відсутність протизапального ефекту. Відсутність впливу на синтез простагландинів у периферичних тканинах обумовлює відсутність у нього негативного впливу на водно-сольовий обмін (затримка натрію і води) і слизову шлунково-кишкового тракту.

Кофеінстімулірует психомоторні центри головного мозку, виявляє аналептичну дію, посилює ефект аналгетиків, усуває сонливість і відчуття втоми, підвищує фізичну і розумову працездатність.

Фармакокінетика

Дані про фармакокінетику препарату Панадол Екстра не надані.

показання

режим дозування

Дорослим (включаючи літніх) і дітям старше 12 років призначають по 1-2 таб. 3-4 рази / добу, якщо необхідно. Інтервал між прийомами - не менше 4 год. Максимальна разова доза - 2 таб., Максимальна добова доза - 8 таб.

Препарат не рекомендується застосовувати більше п'яти днів як знеболювальний і більше трьох днів як жарознижуючий без призначення та нагляду лікаря.

Збільшення добової дози препарату або тривалості лікування можливе тільки під наглядом лікаря.

Побічна дія

У рекомендованих дозах препарат зазвичай добре переноситься. Парацетамол рідко викликає побічні ефекти.

Алергічні реакції: іноді - висипання на шкірі, свербіж, набряк Квінке.

З боку системи кровотворення: рідко - лейкопенія, тромбоцитопенія, метгемоглобінемія, агранулоцитоз, гемолітична анемія.

З боку травної системи: диспепсичні розлади (в т.ч. нудота, епігастральний біль).

Інші: рідко - порушення сну, тахікардія.

При тривалому застосуванні у високих дозах підвищується ймовірність гепатотоксичної дії, нефротоксичності та панцитопенії.

Протипоказання

  1. - виражені порушення функції печінки;
  2. - виражені порушення функції нирок;
  3. - артеріальна гіпертензія;
  4. - глаукома;
  5. - порушення сну;
  6. - епілепсія;
  7. - дитячий вік до 12 років;
  8. - підвищена чутливість до компонентів препарату.
  9. Препарат не слід приймати одночасно з іншими парацетамолсодержащімі препаратами.

Препарат слід застосовувати з обережністю при доброякісною гіпербілірубінемією (в т.ч.

синдром Жильбера), вірусний гепатит, алкогольному ураженні печінки, дефіциті глюкозо-6-фосфат дегідрогенази, алкоголізмі, при вагітності і в період лактації.

Вагітність і лактація

З обережністю слід застосовувати препарат при вагітності та в період лактації.

особливі вказівки

Передозування

Препарат слід приймати тільки в рекомендованих дозах. У разі перевищення рекомендованої дози слід негайно звернеться за медичною допомогою, навіть при гарному самопочутті, так як існує ризик відстроченого серйозного пошкодження печінки.

Симптоми передозування парацетамолу: нудота, блювота, болі в шлунку, блідість шкірних покривів, анорексія. Через 1-2 діб визначаються ознаки ураження печінки. У важких випадках розвивається печінкова недостатність і коматозний стан.

Лікування: потерпілому слід зробити промивання шлунка, призначити адсорбенти (активоване вугілля) і звернутися до лікаря.

лікарська взаємодія

  1. При прийомі протягом тривалого часу препарат підсилює дію непрямих антикоагулянтів (варфарин та інші кумарини), що збільшує ризик кровотеч.
  2. Препарат підсилює дію інгібіторів МАО.
  3. Барбітурати, фенітоїн, етанол, рифампіцин, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти та інші стимулятори мікросомального окислення збільшують продукцію гідроксильованих активних метаболітів, зумовлюючи можливість розвитку тяжких інтоксикацій при невеликих передозування.
  4. Інгібітори мікросомального окислення (циметидин) знижують ризик гепатотоксичної дії.
  5. Під впливом парацетамолу час виведення хлорамфеніколу збільшується в 5 разів.
  6. Кофеїн прискорює всмоктування ерготаміну.
  7. Одночасний прийом парацетамолу та алкогольних напоїв підвищує ризик розвитку гепатотоксичних ефектів і гострого панкреатиту.
  8. Метоклопрамід і домперидон збільшують, а холестирамін знижує швидкість всмоктування парацетамолу.
  9. Препарат може знижувати ефективність урикозуричних препаратів.

Умови та термін зберігання

Препарат дозволений до застосування в якості засобу безрецептурного відпуску.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 4 роки.

 

Панадол екстра інструкція, дозування, склад ліки, відгуки, панадол екстра аналоги і ціна

Форма випуску . Капає, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група . Безпека застосування і нестероїдні протизапальні засоби.

Код АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості .

Фармакодинаміка. Парацетамол є анальгетиком-антипіретиком. Ефект заснований на інгібуванні синтезу простагландинів у центральній нервовій системі. Кофеїн збільшує ефективність аналгезії завдяки збуджуючому впливу на ЦНС, може усувати депресію, яка часто супроводжує біль.

Фармакокінетика. Парацетамол добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Пік концентрації в плазмі настає через 0,5-2 години після перорального прийому (доза 1 г, дорослі). Метаболізується в печінці і виводиться з сечею в основному у формі глюкуронід - і сульфаткон'югатів. Час напіввиведення - від 1 до 4 годин.

Після перорального прийому кофеїн всмоктується швидко. Максимальні концентрації в плазмі досягаються приблизно через 20-60 хвилин, час напіввиведення - близько 4 годин.

Показання для застосування . Полегшення болю середньої та сильної інтенсивності (головного болю, мігрені, болю в спині, зубний, ревматічого болю, болю в м'язах і під час менструації) та послаблення симптомів застуди, грипу та запалення горла.

Спосіб застосування та дози . Препарат призначений для перорального прийому.

Дорослим і підліткам старше 12 років: по дві капає чотири рази на день. Інтервал між прийомами - не менше 4 годин. Не приймати більше 8 капає протягом 24 годин.

Побічна дія .

Побічні реакції трапляються дуже рідко, можуть виникати алергічні реакції, такі як шкірний висип, біль в епігастрії, нудота, анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз. При тривалому застосуванні високих доз можливі гематолітічна і апластична анемії, панцитопенія, гепатотоксична і нефротоксична (інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз) дію.

Протипоказання . Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату. Ниркова і печінкова недостатність, лейкопенія, виражена анемія, вроджені гіпербілірубінемії.

Препарат не рекомендується дітям до 12 років, в період вагітності і лактації.

Передозування . Симптоми передозування зумовлені симптоматикою передозування окремих компонентів. Симптоми передозування парацетамолу в перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз.

При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, кому та смерть. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може розвинутись навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалася також серцева аритмія.

Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли понад 150 мг / кг маси тіла.

Великі дози кофеїну можуть викликати головний біль, тремор, нервозність і дратівливість.

При передозуванні потрібна швидка медична допомога. Метіонін перорально або ацетилцистеїн внутрішньовенно можуть мати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування. Необхідно також застосувати загальнопідтримуючих заходів.

Особливості застосування . Чи не призначати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол. Прийом парацетамолу може впливати на результати лабораторного дослідження вмісту в крові сечової кислоти і глюкози.

Надмірне вживання кави або чаю під час прийому цього препарату може стати причиною відчуття напруженості і дратівливості. Якщо симптоми не зникають, потрібна консультація лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами . Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися метоклопрамидом і домперідоном і зменшуватися холестераміном.

Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений тривалим регулярним вживанням парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі.

Періодичний прийом не має значного взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Умови зберігання . Зберігати при температурі нижче 25ºС.

Термін придатності - 4 роки.

Ключові слова: панадол екстра інструкція, панадол екстра застосування, панадол екстра склад, панадол екстра відгуки, панадол екстра аналоги, панадол екстра дозування, ліки панадол екстра, панадол екстра ціна, панадол екстра інструкція із застосування.

 

Панадол Екстра

Рекомендуються більш актуальні опису:

Діюча речовина:

Кофеїн + Парацетамол * (Caffeine + Paracetamol *)

АТХ

N02BE71 Парацетамол в комбінації з психолептиків

фармакологічна група

Нозологічна класифікація (МКБ-10)

Склад і форма випуску

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить парацетамолу 500 мг та кофеїну 65 мг; в блістері 12 шт., в коробці 1 блістер.

1 таблетка розчинна парацетамолу 500 мг та кофеїну 65 мг; в ламінованому Стрипі 2 шт., в коробці 6 стрипів.

Фармакологічна дія

Фармакологічна дія - знеболювальну, жарознижувальну.

Парацетамол пригнічує синтез ПГ, знижує збудливість теплового центру і підсилює тепловіддачу. Кофеїн підвищує проникність гістогематичні бар'єрів, в т.ч. Гематоенцефалічний бар'єр, і збільшує рівень парацетамолу в головному мозку.

Фармакодинаміка

Парацетамол має болезаспокійливу і жарознижуючу дію. Кофеїн стимулює центральну нервову систему і посилює аналгетичний ефект парацетамолу, підвищуючи його концентрацію в тканинах мозку. Добре переноситься, не дратує слизову шлунково-кишкового тракту.

Фармакокінетика

Парацетамол і кофеїн добре всмоктуються в шлунково-кишковому тракті, рівномірно розподіляються по тканинах, проникають у головний мозок, метаболізуються в печінці. Обидві речовини і їх метаболіти виділяються в основному нирками.

Показання препарату Панадол® Екстра

Больовий синдром різного генезу слабкої або помірної інтенсивності (головний біль, мігрень, біль у спині, ревматичні і м'язові болі, невралгія, зубний біль, меналгія). Для полегшення стану при застуді, грипі та ангіні (усуває біль і знижує температуру тіла).

Протипоказання

Гіперчутливість.

Побічні дії

Алергічні реакції (висипання на шкірі). При значному перевищенні дози порушення функції печінки і нирок, підвищення артеріального тиску.

взаємодія

Підсилює ефект непрямих антикоагулянтів. Метоклопрамід і домперидон збільшують, а холестирамін знижує всмоктування. Несумісний з алкоголем.

Спосіб застосування та дози

Всередину, по 2 табл. на одноразовий прийом (запивати невеликою кількістю води). Повторний прийом можливий не раніше ніж через 4 год (максимальна добова доза 8 табл.). Таблетки розчинні: 2 табл. розчиняють в 1/2 склянки води і приймають до 4 разів на добу (максимальна добова доза 8 табл.).

Запобіжні заходи

Не рекомендується застосовувати одночасно з ін. Парацетамолсодержащімі засобами. Не слід використовувати дітям до 12 років. Необхідно дотримуватися обережності при тяжких порушеннях функції печінки або нирок. Ризик передозування зростає у хворих з алкогольними захворюваннями печінки нецірротіческого характеру. Під час лікування треба уникати надмірного вживання чаю або кави.

Умови зберігання препарату Панадол® Екстра

При температурі не вище 25 C.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності препарату Панадол® Екстра

4 роки.

Синоніми нозологічних груп

Рубрика МКБ-10Сіноніми захворювань по МКБ-10

G43 Мігрень Болі при мігрені
гемікранія
геміплегічна мігрень
Мігренеподібний головний біль
мігрені
приступ мігрені
Серійна головний біль
J03.9 Гострий тонзиліт неуточнений (ангіна агранулоцитарная) ангіна
Ангіна аліментарно-геморагічна
ангіна вторинна
ангіна первинна
ангіна фолликулярная
ангіни
бактеріальний тонзиліт
Запальні захворювання мигдалин
інфекції горла
катаральна ангіна
лакунарна ангіна
гостра ангіна
гострий тонзиліт
тонзиліт
тонзиліт гострий
тонзіллярная ангіна
фолікулярна ангіна
фолікулярний тонзиліт
J06 Гострі інфекції верхніх дихальних шляхів множинної і неуточненої локалізації Бактеріальні інфекції верхніх дихальних шляхів
Бактеріальні інфекції органів дихання
Болі при простудних захворюваннях
Біль при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів
Вірусне захворювання дихальних шляхів
Вірусні інфекції дихальних шляхів
Запальне захворювання верхніх дихальних шляхів
Запальні захворювання верхніх дихальних шляхів
Запальні захворювання верхніх дихальних шляхів з важко відокремлюємо мокротиння
Запальні захворювання дихальних шляхів
Вторинні інфекції при грипі
Вторинні інфекції при застудах
грипозні стану
Утруднене виділення мокротиння при гострих і хронічних захворюваннях дихальних шляхів
Інфекції верхніх дихальних шляхів
Інфекції верхніх відділів дихальних шляхів
Інфекції дихальних шляхів
Інфекції дихальних шляхів і легенів
Інфекції ЛОР-органів
Інфекційно-запальні захворювання верхніх дихальних шляхів
Інфекційно-запальні захворювання верхніх дихальних шляхів і ЛОР-органів
Інфекційно-запальні захворювання верхніх дихальних шляхів у дорослих і дітей
Інфекційно-запальні захворювання верхніх відділів дихальних шляхів
Інфекційне запалення дихальних шляхів
Інфекція дихальних шляхів
Катар верхніх дихальних шляхів
Катаральне запалення верхніх дихальних шляхів
Катаральне захворювання верхніх дихальних шляхів
Катаральні явища з боку верхніх дихальних шляхів
Кашель при захворюваннях верхніх дихальних шляхів
Кашель при застуді
Гарячкові стану при грипі
ГРВІ
ГРЗ
ГРЗ з явищами риніту
Гостра респіраторна інфекція
Гостре інфекційно-запальне захворювання верхніх дихальних шляхів
Гостре застуда
Гостре респіраторне захворювання
Гостре респіраторне захворювання грипозного характеру
Першіння в горлі або носі
застуда
застуда
простудні захворювання
респіраторна інфекція
Респіраторно-вірусні інфекції
респіраторні захворювання
респіраторні інфекції
Рецидивуючі інфекції дихальних шляхів
Сезонне застуда
Сезонні простудні захворювання
Часті простудні вірусні захворювання
J11 Грип, вірус не ідентифікований Болі при грипі
грип
Грип на початкових стадіях захворювання
Грип у дітей
грипозний стан
інфлюенца
Починається грипозний стан
Гостре парагріппозние захворювання
парагрип
парагріппозние стан
епідемії грипу
K13.7 Інші та неуточнені ураження слизової оболонки порожнини рота Аспірінової опік слизової рота
Хворобливість ясен при носінні зубних протезів
Запалення порожнини рота
Запалення слизової оболонки порожнини рота
Запалення слизової оболонки порожнини рота після променевої терапії
Запалення слизової оболонки порожнини рота після хіміотерапії
Запалення слизової оболонки рота
Запалення слизових оболонок порожнини рота
Запальні захворювання порожнини рота
Запальний процес зіву
Захворювання слизової оболонки ротової порожнини
Радіоепітелііт
Роздратування від зубних протезів
Подразнення слизової порожнини рота зубними протезами і брекетами
Ранки порожнини рота
Ранки при носінні зубних протезів
Травми порожнини рота і гортані
Травми слизової оболонки порожнини рота
Трофічні захворювання слизової оболонки порожнини рота
Трофічні захворювання слизової оболонки рота
Ерозивно-виразкові ураження пародонту
Ерозивно-виразкові ураження слизової оболонки порожнини рота
Ерозивно-виразкові ураження пародонту
Ерозивно-виразкові ураження слизової оболонки порожнини рота
Ерозії слизової оболонки ротової порожнини
M54.3 Ишиас ішіалгія
Невралгія сідничного нерва
Неврит сідничного нерва
M54.4 Люмбаго з ішіасом Болі в попереково-крижовому відділі хребта
люмбаго
люмбальний синдром
Люмбоишиалгия
M79.0 Ревматизм неуточнений Дегенеративне ревматичне захворювання
Дегенеративні та ревматичні захворювання сухожиль
Дегенеративні ревматичні захворювання
Локалізовані форми ревматизму м'яких тканин
ревматизм
Ревматизм з вираженим алергічним компонентом
Ревматизм суглобової і внесуставной
ревматична атака
ревматичні скарги
ревматичні захворювання
Ревматичні захворювання міжхребцевого диска
ревматичне захворювання
Ревматичне захворювання хребта
ревматичні захворювання
рецидиви ревматизму
Суглобової і внесуставной ревматизм
Суглобової і м'язовий ревматизм
суглобовий ревматизм
Суглобовий синдром при ревматизмі
Хронічна ревматичний біль
Хронічний суглобовий ревматизм
M79.1 Міалгія Больовий синдром при м'язово-суглобових захворюваннях
Больовий синдром при хронічних запальних захворюваннях опорно-рухового апарату
Больові відчуття в м'язах
хворобливість м'язів
Хворобливість м'язів при важких фізичних навантаженнях
Хворобливі стани опорно-рухового апарату
Болі в кістково-м'язової системи
Болі в м'язах
Болі в стані спокою
болі м'язів
Біль у м'язах
Біль кістково-м'язова
міалгії
Міофасциальний больові синдроми
м'язовий біль
М'язовий біль в спокої
м'язові болі
М'язові болі неревматичного походження
М'язові болі ревматичного походження
Гострий м'язовий біль
ревматичний біль
ревматичні болі
синдром міофасціальний
фіброміалгія
M79.2 Невралгія і неврит неуточнені Больовий синдром при невралгії
брахіалгія
Потилична і міжреберна невралгія
невралгії
невралгічні болю
невралгія
Невралгія міжреберних нервів
Невралгія заднього великогомілкової нерва
неврит
неврит травматичний
неврити
Неврологічні больові синдроми
Неврологічні контрактури зі спазмами
гострий неврит
периферичний неврит
посттравматическая невралгія
Сильний біль неврогенного характеру
хронічний неврит
есенціальна невралгія
N94.6 Дисменорея неуточнені альгодисменорея
альгоменорея
Больовий синдром при спазмах гладкої мускулатури
Больовий синдром при спазмах гладкої мускулатури (ниркова і жовчна колька, спазм кишечника, дисменорея)
Больовий синдром при спазмах гладкої мускулатури внутрішніх органів
Больовий синдром при спазмах гладкої мускулатури внутрішніх органів (ниркова і жовчна колька, спазм кишечника, дисменорея)
Больові відчуття під час менструацій
Хворобливі нерегулярні менструації
Болі при менструації
Болі при менструації
Дісальгоменорея
дисменорея
Дисменорея (есенціальна) (ексфоліативна)
менструальна розлад
менструальні крамп
менструація хвороблива
метроррагии
Порушення менструального циклу
Порушення менструального циклу
первинна дісальгоменорея
Пролактінзавісімое порушення менструального циклу
Пролактінзавісімое порушення менструальної функції
Розлад менструального циклу
спастическая дисменорея
Функціональні порушення менструального циклу
Функціональні розлади менструального циклу
R50 Лихоманка неясного походження гіпертермія злоякісна
злоякісна гіпертермія
R51 Головний біль Болі в області голови
Болі при синуситах
Біль в потилиці
біль головний
Головний біль вазомоторного генезу
Головний біль вазомоторного походження
Головний біль з вазомоторними порушеннями
Головні болі
Неврологічна головний біль
Серійна головний біль
цефалгия
R52 Біль, не класифікована в інших рубриках Больовий синдром корешкового походження
Больовий синдром малої та середньої інтенсивності різного генезу
Больовий синдром після ортопедичних операцій
Больовий синдром при поверхневих патологічних процесах
Корінцевий біль на фоні остеохондрозу хребта
Корінцевий больовий синдром
плевральна біль
хронічні болі
R52.2 Інша постійний біль Больовий синдром неревматического походження
Больовий синдром при вертеброгенних ураженнях
Больовий синдром при невралгії
Больовий синдром при опіках
Больовий синдром слабкий або помірний
невропатичний біль
Невропатические болю
Периопераційне біль
Помірна і виражена біль
Помірно або слабко виражений больовий синдром
Помірний і сильний больовий синдром
Вушна біль при отиті

 

Панадол Екстра, Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

Інструкція для медичного застосування лікарського препарату

Панадол® Екстра

 

Анальгетики-антипіретики інші. Аніліди. Парацетамол у комбінації з іншими препаратами (виключаючи психолептиків)

  1. Код АТС N02BE51
  2. Фармакологічні властивості
  3. Фармакокінетика

Парацетамол - швидко і практично повністю всмоктується (96%) зі шлунково-кишкового тракту. Парацетамол проникає через фетоплацентарний бар'єр і виділяється з грудним молоком в незначних кількостях. Дослідженнями встановлено, що парацетамол не володіє генотоксичним і тератогенним ефектом.

Максимальна концентрація в крові близько 6 мкг / мл, час досягнення максимальної концентрації 10-60 хв. Зв'язування з білками плазми в терапевтичних концентраціях мінімально.

Парацетамол метаболізується в печінці, більша його частина вступає в реакції кон'югації з глюкуроновою кислотою і сульфатами з утворенням неактивних метаболітів і виводиться з сечею у вигляді сульфатних і кон'югатів. Період полуелімінаціі (в тому числі у літніх) в середньому становить 2,3 год.

Кофеїн - швидко всмоктується при пероральному прийомі, максимальна концентрація в плазмі крові досягається протягом однієї години, період напіввиведення становить близько 4,9 годин. 65-80% прийнятого кофеїну виводиться з сечею у вигляді 1-метилсечової кислоти і 1-метилксантину.

Фармакодинаміка

Парацетамол - анальгетик-антипіретик. Надає знеболюючий і жарознижуючий ефект шляхом пригнічення синтезу простагландинів у гіпоталамусі.

  У зв'язку з цим, застосування парацетамолу особливо доцільно у пацієнтів, для яких пригнічення синтезу простагландинів у периферичних тканинах небажано, наприклад, при наявності в анамнезі шлунково-кишкових кровотеч або у літніх пацієнтів.

Кофеїн належить до групи алкалоїдів (метилксантинов). Володіє психостимулирующим і аналептичну дію. У комбінації з анальгетиками, зокрема, з парацетамолом, підсилює його знеболюючий ефект.

Дорослі (включаючи людей похилого) і діти старше 12 років: приймати всередину по 1-2 таблетки кожні 4-6 годин, при необхідності. Не приймати частіше, ніж через 4 години. Максимальна разова доза - 2 таблетки. Не приймати більше 8 таблеток протягом 24 годин.                                                            

Препарат не рекомендується приймати більше 5 днів як знеболюючий і більше 3 днів як жарознижуючий засіб без призначення та нагляду лікаря. Якщо симптоми зберігаються, зверніться до лікаря.

  1. Не перевищуйте зазначену дозу.
  2. Побічні дії
  3. Дуже рідко (

 

 

Подобається наш проект?

Хочете зробити внесок в розвиток нашого проекту?
Надсилайте нам свої пропозиції, ми обов'язково почуємо кожного.